FOX LABS GREEN 340 ml pepřový sprej - mlžný kužel

Obranný plyn od americké společnosti FOX LABS je považován za nejúčinnější plyn na světě. Jeho proslulá receptura 3 milionů SHU a 6 % OC zaručuje okamžité a účinné zneškodnění agresora. Kontejner v podobě hasicího přístroje je určen k obraně proti velké skupině útočníků. Výborně působí na osoby pod vlivem alkoholu a omamných látek. Pepřový plyn má dráždivý účinek na sliznice, způsobuje ostré pálení očí a silné dušení, které brání útočníkovi v dalším útoku a velmi ztěžuje pohyb. Plyny FOX LABS používají mimo jiné policie, městská stráž, nápravná zařízení a věznice, vojenská policie, bezpečnostní agentury. Obsahuje zelené barvivo.

K DRŽENÍ PLYNU NENÍ TŘEBA ŽÁDNÉ POVOLENÍ. Pepřový plyn o objemu 340 ml je rozprašován ve formě mlžného kužele. Zneškodňuje osoby pod vlivem alkoholu a drog. Je vybaven bezpečnostním zámkem, který zabraňuje náhodnému použití plynu. Společnost FOX LABS nepoužívá malé vypouštěcí otvory, které pokaždé snižují množství uvolněného plynu. Plyny FOX LABS mají neuvěřitelnou sílu, ale zároveň jsou nejbezpečnější.

Skladem (5 ks)
Kód: BULL_G018
Značka: FOX LABS
850 Kč
Kategorie: Sebeobrana
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.7 kg
FOX LABS GREEN 340 ml pepřový sprej - mlžný kužel
Výprodej

NEJVYŠŠÍ SÍLA ( s nejvyšší ostrostí 3 miliony SHU ): To znamená, že byly použity ty nejintenzivnější látky.  Nikdo jiný než společnost FOX LABS INTERNATIONAL nepoužívá OC v jeho nejčistší formě. Bez ohledu na to, co tvrdí ostatní, klíčovým bodem je právě stupeň čistoty složek v produktech FOX, který jim dává prioritu z hlediska účinnosti. Kromě toho extrémně čistý OC používaný při výrobě FOX při kontaktu s pokožkou odstraňuje ochrannou tukovou vrstvu pokožky a vystavuje otevřené póry "MOCI", což má za následek pocit bolesti a oslepnutí očí.  

NEJLEPŠÍ: Hlavní funkcí obranného plynu je rychle zneškodnit útočníka a znemožnit mu útok. Testy provedené různými policejními akademiemi v USA, které porovnávaly všechny přední značky vyrábějící obranné plyny, prokázaly, že nic nefunguje rychleji na více útočníků než obranné plyny FOX LABS.  

NEJBEZPEČNĚJŠÍ: Možnost účinně použít proti útočníkovi plyn s nižší koncentrací OC znamená kratší dobu dekoncentrace (dekontaminace), což je důležité z důvodu odpovědnosti. Čím déle je osoba pod vlivem plynu, tím větší je pravděpodobnost zdravotních problémů, a tedy i trestní odpovědnosti. 

UPOZORNĚNÍ: Použití tohoto výrobku k jiným účelům než k sebeobraně je trestným činem a podléhá trestní odpovědnosti. Je zakázáno přepravovat tento výrobek v osobním letadle. Způsobuje silné podráždění očí, kůže a účinky na dýchací cesty. 

UPOZORNĚNÍ: V případě podráždění očí je vypláchněte vodou. Omyjte si pokožku vodou a mýdlem a vyjděte na čerstvý vzduch. Pro dosažení nejlepších výsledků použijte dezinfekční utěrku. Nepotírejte, nepoužívejte oleje, krémy ani pleťové vody. 

TECHNICKÉ ÚDAJE:
Objem: 340 ml
Hmotnost: přibližně 570 g
Ostrost: 3 000 000 SHU
Obsah OC:  6%
Doba trvání:  30 minut
Forma spreje:  Mlžný kužel
Výška: 23,5 cm 
Průměr: 6,5 cm
Dosah: 5 - 6 metrů
Obsahuje zelené barvivo
Datum vypršení platnosti: 11.2023
Země původu: USA    

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: