NANOPROTECH spreje

Spreje NANOPROTECH patří mezi špičku nanotechnologií určených pro ošetřování a ochranu různých povrchů. Rozšířili jsme nabídku nanosprejů na vaše přání i o další druhy, které jistě oceníte. Podívejte se jaké spreje máme v nabídce.

#ShowMore#

Sprej Nanoprotech Electric chrání elektrické spotřebiče a stroje před působením kyselého deště, agresivních chemických roztoků i vysoké vzdušné vlhkosti.

S GNP Optic Cleaner budou všechny druhy vašich optik šetrně zbavené veškeré mastnoty i prachu. 

Sprej Bicycle NanoProtech chrání jízdní kola před rzí, promazává řetěz a další součástky, zamezuje ulpívání nečistot a prachu, jediná aplikace vydrží chránit až 1 rok.

Sprej Auto Moto Anticor 75 ml Nanoprotech Chrání vozidla, motocykly i čtyřkolky proti korozi, promazává jejich pohyblivé části a uvolňuje zatuhlé mechanismy, jediná aplikace vydrží chránit až 1 rok.

Nano Protech mazací sprej na zbraně Čistí, maže a dlouhodobě konzervuje všechny typy střelných zbraní, jediná aplikace vydrží chránit až 1 rok nebo 1.000 střelných cyklů. Mazací sprej účinně zabraňuje korozi a dokonale promazává. 

 

 

 

Nejprodávanější

Smazací-sprej-na-zbraně-nanonoprotech-smar-w -spreju
 
od 265 Kč
Smazací-sprej-na-zbraně-nanonoprotech-smar-w -spreju
od 265 Kč

Čistí, maže a dlouhodobě konzervuje všechny typy střelných zbraní, jediná aplikace vydrží chránit až 1 rok nebo 1.000 střelných cyklů. Mazací sprej účinně zabraňuje korozi...

Kód: 5739/200
1 položek celkem