PARALYZÉR SABRE RED GS 1000SF S BATERKOU 1 MILION V + POUZDRO PR007.

PARALYZÉR SABRE RED GS 1000SF S BATERKOU 1 MILION V + POUZDRO PR007.  

 SABRE RED GS 1000SF je kombinací paralyzéru a ruční svítilny. Po obvodu svítilny jsou elektrody, které vás v případě potřeby zasáhnou elektrickým proudem o síle 1 milion voltů. Svítilna má 80 lumenů a 3 režimy svícení: silný, slabý, stroboskop. 

Použití paralyzéru je velmi jednoduché, ale bezpečné. Zařízení má dvě tlačítka, z nichž jedno slouží k zapnutí svítilny a druhé k zapnutí paralyzéru. Kromě toho je na zadní straně krytu tlačítko ON/OFF, které zabraňuje náhodnému nárazu. Jednou z nejdůležitějších výhod tohoto modelu je vestavěný akumulátor, který zajišťuje bezproblémové a úsporné používání. VÝROBEK DOSTUPNÝ BEZ POVOLENÍ

Skladem (4 ks)
Kód: BULL_PAR007
Značka: Sabre Red
1 100 Kč
Kategorie: Sebeobrana
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg

Vřele doporučujeme ženám, podnikatelům, taxikářům, ochrance, bezpečnostním agentům, prodavačům, zaměstnancům čerpacích stanic, restaurací a barů. Sada obsahuje: paralyzér GS 1000SF, pouzdro, klip, nabíjecí kabel, šňůrku, originální krabici.

POUŽITÍ A ÚČINKY: 0,5 sekundy - lehké ochromení, které způsobí bolesti svalů a křeče 1-3 sekundy - střední ochromení, které může způsobit pád útočníka 4-5 sekund - úplné ochromení, kolaps a ztráta orientace útočníka na několik minut.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: nezpůsobuje trvalé poškození zdraví funguje i přes silné vrstvy oblečení

HLAVNÍ VLASTNOSTI VÝROBKU: 1 000 000 V - svítilna pro okamžitou sebeobranu se třemi režimy svícení protiskluzové pouzdro s rukojetí a klipem na opasek malé rozměry, vždy po ruce

TECHNICKÉ PARAMETRY: napětí 1 000 000 V proud méně než 10 mA 80 lumenů tělo svítilny z hliníku
rozměry 175 x 35 mm
hmotnost přibližně 250 g
napájení - vestavěná dobíjecí baterie Ni-MH
Výrobce: Sabre Red Země původu:  USA  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: