Vzduchovka Gamo CFX Royal kal. 4,5 mm

Vzduchová puška kal. 4,5 mm se spodním nátahem

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 0606055
Značka: Gamo
7 850 Kč
Kategorie: Zbraně
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.5 kg
Kaliber: 4,5 mm
Střelivo: Diabolky
Kinetická energie: do 16 J
Systém pohonu: pružinový pístový systém
Materiál pažby: dřevo
Pojistka proti výstřelu: ano
Typ spouště: Single Action
Kategorie zbraně: kategorie D
Režim střelby: Semi nabíjení po každé ráně
Model: CFX Royal
Celková délka: 1160 mm
Délka hlavně: 435 mm
Úsťová rychlost: 305 m/s
Položka byla vyprodána…
CFX Royal 1
+18

Vzduchovka s drážkovanou hlavní ráže 4,5 mm o délce 44 cm. Byla použita spodní napínací páka, která zlepšila nejen přesnost, ale také pohodlí při napínání. Dalším zajímavým řešením je použití otočného portu pro vkládání broků - když je pružina již napnutá, port se otáčením otevře a broky se do něj vloží. Jeho počáteční rychlost je 305 m/s!

Patentovaná technologie Gamo použitá v této pušce:

SWA - The Shock Wave Absorber (absorbér rázové vlny) - patentovaný a používaný ve výkonných pružinových puškách Gamo, pažba je zakončena elastickými vložkami. Absorbují až o 74 % více nárazů (jak jejich sílu, tak vzdálenost, na kterou k nim dojde) než ostatní pažby. 3 pružné, odnímatelné vložky umožňují přizpůsobit tuhost pažby potřebám a preferencím střelce.

Zámek spouště zaručuje bezpečnou střelbu - jeho nastavitelná páčka je umístěna uvnitř závěru (chrániče spouště) těsně před spoušťovou pojistkou. V zajištěné poloze tato páka brání pohodlnému položení prstu na spoušť a ani vědomé stisknutí spouště nezpůsobí výstřel.

Puška je vybavena otevřenými mechanickými zaměřovači s optickými vlákny: červeným uprostřed a dvěma zelenými na stranách, nastavitelnými vertikálně i horizontálně. Montáž optického nebo kolimátorového zaměřovače je možná díky 11mm standardní montážní liště na zadní straně. Tato lišta je zvýšena přibližně o 6 mm, což umožňuje použít zaměřovač s větším objektivem na nižší montáži.

Puška má jednodílnou pažbu z matného naolejovaného dřeva. Pistolová rukojeť má protiskluzovou strukturu, která kromě estetických výhod zabraňuje klouzání pušky v rukou.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: